Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Gminy w Sobkowie
»   obsługa      »   wyszukiwanie zaawansowane
Logowanie
Login:
Hasło:

» zarejestruj się    » zapomniałem hasła
    powiadom znajomego   drukuj stronę   wersja podstawowa       A- A A+
 Referat Budownictawa, Ochrony Środowiska, Rozwoju Wsi i Gospodarki Mieniem	Referat Budownictawa, Ochrony Środowiska, Rozwoju Wsi i Gospodarki Mieniem

TOMASZ CHAJA

Kierownik Referatu Budownictwa Ochrony Środowiska, Rozwoju Wsi i Gospodarki Mieniem

e-mail: chaja@sobkow.pl

tel.   41 387 10 22 wew. 18
 


 

Artur Szmalec

Inspektor ds. inwestycji i pozyskiwania funduszy europejskich

e-mail: a.szmalec@sobkow.pl

tel.   41 387 10 22 wew. 16


Ewa Piotrowska

Referent ds. budownictwa, i pozyskiwania funduszy europejskich

e-mail: e.krzywda@sobkow.pl

tel.   41 387 10 22 wew. 16

 


Wioletta Konieczna

Refernt ds. gospodarki komunalnej i przestrzennej

e-mail: w.konieczna@sobkow.pl

tel.   41 387 10 22 wew. 16

 


Marian Saletra

Inspektor ds. drogownictwa

e-mail: saletra@sobkow.pl lub m.saletra@sobkow.pl

tel.   41 387 10 22 wew.25

 


Grzegorz Wierzchowski

Inspektor ds. inwestycji wodociągowo-kanalizayjnych,gospodarki wodnej,rolnictwa i ochrony zwierząt

e-mail: grzegorz.w@sobkow.pl lub  g.wierzchowski@sobkow.pl

tel.   41 387 10 22 wew.15

 


Barbara Korban

Insp. ds. gospodarki nieruchomościami

tel: 41 387 10 22 wew. 15

e-mail:b.korban@sobkow.pl


Kośmider Magdalena

Referent ds.gospodarki odpadami

e-mail: budownictwo@sobkow.pl lub m.kosmider@sobkow.pl

tel: 41 387 10 22 wew. 25



data wytworzenia2012-03-12
data udostępnienia2012-03-12
sporządzone przez
opublikowane przezAdam Włodarczyk
ilość odwiedzin3867
rejestr zmianzobacz »
Urząd Gminy w Sobkowie, Plac Wolności 12, 28-305 Sobków, tel.: 41 3871037, fax: 41 3871037, sekretariat@sobkow.pl, www.sobkow.pl
Przydatne informacje
Prawo
Nasz urząd
»  Kontakt
»  BIP
Władze
»  Sejm
»  Senat
»  Premier
Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting INTERmedi@